Kiskunfélegyháza, Szt. István tér 3/a.

Szikla karácsony


A november és a december hónap is sok izgalmas témát tartogatott a csoport számára.

Az adventi időszak fontossága, a megváltó születésére való várakozás, vágyakozás volt az egyik fontos témakör.

Ezek mellett az egymás és más embertársaink iránt érzett és tanúsított szeretet kérdése is jelentős szerepet kapott a találkozóink során. Ez a szeretet úgy is megnyilvánult, hogy a Szikla csoport saját berkein belül, mindenki a maga lehetőségei szerint, adakozott egy jó ügy érdekében. Pár család, ahová már már töb éve járunk, most is meg lett ajándékozva egy kis meglepetéssel. Nagy öröm volt látni, jó helyre került az ajándék, és mosolyt sikerült csalni a családok arcára.

A Szikla saját berkein belül a szokásokhoz híven, közösen is megünnepelte a karácsonyt. Itt kötetlen beszélgetéssel, egy kis sütizéssel köszöntöttük egymást és kívántunk kellemes ünnepeket. 

Ez úton szeretnénk Kellemes, Békés Ünnepeket kívánni mindenkinek!

Szikla csoport

Drucken  E-Mail