Templomi hirdetések

Published: Saturday, 25 May 2019 Written by Administrator

TEMPLOMI HIRDETÉSEK

2019. május 26.

HÚSVÉT 6. VASÁRNAPJA

SZENT ISTVÁN TEMPLOM

1. Most vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek. Hívjuk és várjuk őket.
2. Ugyancsak most vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz a Plébánián középiskolás kirándulásra jelentkezőknek.
3. Június 1-én, szombaton Ferenc pápa szentmisét tart az erdélyi Csíksomlyón. A pápai misét a Duna TV ½ 11-től élőben közvetíti.
4. Jövő vasárnap a 9 órai szentmise után azoknak a családoknak lesz megbeszélés, akiknek gyermekei jelentkeztek a héregi hittanos táborra. Kérjük, hogy ha van a gyerekeknek személyi igazolványa azt is hozzák magukkal!
5. Jövő vasárnap délután 5 órakor nyárköszöntő koncert lesz templomunkban. Plakát a templomi hirdetőtáblán látható. Mindenkit hívunk és várunk!
6. Májusban minden nap az esti szentmise előtt ½ 7-kor kezdjük a lorettoi litániát a Szűzanya tiszteletére.
7. Egyházközségi zarándoklatot szervezünk a mezőkövesdi Jézus Szíve búcsúra június 30-án, vasárnap. Részvételi díj 6000 Ft. személyenként, ez az összeg magába foglalja az útiköltséget, a belépőjegyek árát és az ebéd költséget. Jelentkezni lehet a Plébánián a részvételi díj befizetésével. Indulás reggel ½ 6-kor, érkezés az esti órákban.

 

Hits: 68