TEMPLOMI HIRDETÉSEK

2019. november 17.

ÉVKÖZI 33. VASÁRNAP

SZENT ISTVÁN TEMPLOM

1. Hétfőn délután 1 órától a Szent István Karitász csoport ingyenes ruhaosztást tart a Dr. Holló Lajos utcai volt óvoda épületben.
  2. A Szent István Karitász Csoport jótékonysági tartós élelmiszer gyűjtést tart a TESCO áruházban a következő héten, pénteken délután 1 órától és szombat, vasárnap egész nap. Kérjük, hogy vásárlással segítsék a Karitász csoport munkáját!
  3. Szombaton délután 2 órától ministráns foglalkozás lesz a sekrestyében. Hívunk és várunk minden gyermeket, akik szeretnének bekapcsolódni az oltár szolgálatába.
  4. Jövő vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek. Kérjük, hogy a kiadott adatlapot hozzák magukkal!
  5. November 24-én, Krisztus Király ünnepén a ½ 11-es szentmise után az Egyházközség Képviselő testületének gyűlése lesz. Hívjuk és várjuk a tagokat a szentmisére és utána a Plébániára!
  6. Jövő évi kalendáriumok, falinaptárak kaphatóak a sekrestyében és a Plébánián.

Notizie

Feed non trovato