TEMPLOMI HIRDETÉSEK

2020. május 24.

URUNK MENNYBEMNETELE

SZENT ISTVÁN TEMPLOM

1. Továbbra is kérünk mindenkit koronavírus járvánnyal kapcso-latos rendelkezések részletes betartására!
  2. Folytatódik az elsőáldozásra készülők felkészítése, vasárnap reggel 8 órára hívjuk és várjuk azokat, akik szeretnének elsőáldozók lenni.
  3. A következő héten is mindennap az esti szentmise előtt ½ 7-től elvégezzük a lorettói litániát.
  4. Az állami hatóságok engedélyezik a több napos, ott alvós táborokat is. A héten még várjuk a felső tagozatosok jelentkezését a hittanos táborra. A jelentkezési lapot a gyerekek a hittanóra internetes felületén megkapták. Kérjük, hogy akik jönni akarnak, jelentkezzenek!
  5. A következő hétvégén, szombaton este 8 órakor, vasárnap és hétfőn délelőtt 10 órakor tartanak búcsúi szentmiséket Petőfiszállás - Szentkúton.
  6. Templomunkban június 1-én, pünkösdhétfőn reggel 7-kor és este 7 órakor tartunk szentmisét.

Notizie

Feed non trovato