Templomi hirdetések

2019. április 21.

HÚSVÉTVASÁRNAP, KRISZTUS FELTÁMADÁSA

SZENT ISTVÁN TEMPLOM

1. Köszönetet mondunk mindazoknak, akik a templom takarításban részt vettek, vagy bármilyen formában hozzájárultak a húsvéti ünnep előkészítéséhez, a szertartások megtartásához.
  2. Húsvétvasárnap a délelőtt 9 órakor kezdődő szentmise végén ételszentelési szertartást végzünk. Akik szeretnék megszenteltetni húsvéti ételeiket, hozzák el.
  3. Húsvéthétfőn reggel 7-kor, 9-kor és este 7 órakor lesz szentmise. Délelőtt ½ 11-kor nem tartunk szentmisét.
  4. A következő héten minden nap este ½ 7-kor kezdődik az Isteni Irgalmasság imaóra.
  5. Az Új Ember és a Keresztény Élet újságok ünnepi számmal jelentek meg. Az Új Ember 400 Ft-ért, a Keresztény Élet 380 Ft-ért megvásárolható az újságos asztalnál.
  6. Jövő vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek.
  7. Majális szervez a két plébánia május 18-án, szombaton a Városi Parkerdő kis tisztásán. Ebédet ingyen biztosítunk, de evőeszközöket és inni valót mindenki hozzon magával. Jelentkezni lehet a Plébánián.
Visite: 211