Sportdélután a Sziklában

Megjelent: 2013. november 13. szerda Írta: Rőfi Géza

Szeptemberben hatodik évadát kezdte meg közösségünk. Mint az előző években, most is megpróbálunk minél színesebb programokat összeállítani a szombati találkozóinkra. Minden találkozó egyedinek mondható a maga nevében. Beszélgetések, kérdések, vélemények egy-egy témával kapcsolatban, építő jellegű filmek vetítése. Az idei találkozók közül eddig a legkiemelkedőbb még is a Szikla sportdélutánja volt. Itt a lelki építkezés helyett a testmozgást és a súlycsökkentést helyeztük előtérbe. Változatosan telt e program. Bemelegítés után kispályás foci, kosár és kiütő következett. Mindenki beleadta, amit bírt, a kezdeti lendület a fáradság ellenére később sem hagyott alább. Annyira jóra sikerült a program, hogy alig akartuk abbahagyni. A sikeren felbuzdulva elhatároztuk, mihamarabb szeretnénk ismét élni a lehetőséggel. A sport után fáradtan, de töretlen lelkesedéssel ment a csapat egy kis lelki töltődésre az esti találkozóra.

Találatok: 1031