Templomi hirdetések

2017. június 18.

Évközi 11. VASÁRNAPJA

SZENT ISTVÁN TEMPLOM

1. Köszönetet mondunk mindazoknak, akik bármilyen módon részt vettek az Úrnapi körmenet előkészítésében és megtartásában.

2. Most vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz azoknak a családoknak, akiknek gyermekei jelentkeztek a nyári hittanos táborra. Kérjük, hogy a szülők hozzák magukkal a 20000 Ft részvételi díjat!

3. A Szent Imre Cserkészcsapat városi papír és vasgyűjtést szervez június 19. és 25. között. Akinek van felajánlható papír és vas-hulladéka, kérjük, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián névvel, címmel, telefonszámmal, s egy időszak megadásával, amikor a cserkészek otthon találják. A befolyt összeget a cserkészcsapat és a gyerekek táborozásához használjuk fel.

4. Jövő vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek. Kérjük, hogy a szülők vegyenek részt a megbeszélésen!

5. Jövő vasárnap délelőtt 10 órakor tartják a pálmonostori templom búcsúját.

6. Június Jézus Szíve engesztelő hónapja, ezért a hónap minden péntekjén az esti szentmise előtt ½ 7-kor Jézus Szíve litániát tartunk.