Templomi hirdetések

2021. január 17.
ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP
SZENT ISTVÁN TEMPLOM

1. A koronavírus járvány miatt elmaradnak a keresztény egyházak egységéért szervezett imatalálkozók.
  2. Január 1-től minden nap 5 órakor kezdjük az esti szentmisét.
  3. Az Egyházközség Képviselő Testületének gyűlése lesz január 25-én, hétfőn este a szentmise után a Közösségi Házban. A testület tagjai e-mailben megkapták a meghívót.
  4. Július 5-10. között a Balaton felvidékre tervezzük a felső tagozatosok hittantáborát. Az előjelentkezés határideje január 31 azért, hogy elő tudjuk készíteni az utazást, és meg tudjuk szervezni a szálláshelyet. Érdeklődni és jelentkezni lehet a hitoktatóknál.
  5. Várjuk a Plébánián azokat a jegyespárokat, akik 2021-ben templomunkban szeretnének egyházi házasságot kötni.
  6. Részükre február hónapban előkészítő jegyes oktatást tartunk.
  7. Előkészítő tanfolyamot szervezünk azoknak a felnőttek-nek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldo-zók, bérmálkozók. Jelentkezni lehet a Plébánián